Skip to content

Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color brick color
Procházíte:Domů arrow O Czech DDR arrow Zprávy od nás arrow Zápisy z valných hromad arrow 2006 - 03
2006 - 03 Tisk E-mail
Napsal Molik   
Čtvrtek, 15 únor 2007
I. - Sdružení - výhody čenství, oddělení členů od nečlenů

Mezi výhody členství patří:
- setkávání se s hráči z ČR i ze zahraničí (připravuje se program hostů)
- Czech DDR trika, odznáčky, karty, členské DVD a jiné materiály DDD (pouze pro členy Czech DDR)
- chráněná sekce na webu s informacemi (informace, trailery, fan filmy..)
- slevy na vybraných místech - LaserGame, Novodvorská, DDM = rozdány ID karty
- účast na akcích sdružení (i do zahraničí). Členi Czech DDR mají při rozdávání hlídek a výhodných brigád přednost před nečleny.


II - Fórum a Portál, moderátoři, lama game, co se změnilo

Fórum se nám značně rozrostlo a na portálu nejsou zajímavé informace, jen statická data. Z toho vyplývá:
- výběr skupiny moderátorů, kteří se budou o fórum starat, protože se rozrůstá a jeden člověk už to nestíhá. Práva a povinnosti.
- Rimmer, hlídající bot spammových témat (půlnoc useri, ranní useri)
- Lama game - bangame --> chceme ji? Možné modifikace jako pětiminutové bany, místo ranku Lama dne. Zavedení delší historie.
- přihlašovacka na akce a její využívání (zvlášť tam, kde je potřeba znát počet lidí předem jako byly narozky)
- jak najít důležité informace - stále si lidé stežují na nepřehlednost. Téma se sledováním je funkční.
- spuštěn blog na portálu - informace od teď může psát každý pro všechny
- nové logo a grafika na portálu i fóru
- malá dohoda jak psát reporty (ucelená forma)
- kam dávat fotky (hiveship) a reporty


III. FF ´07

Oficiální stanovisko sdružení zní: Jako organizovaná skupina Czech DDR se příštího FF neúčastníme. Organizaci DDR bloku na FF si může převzít naprosto kdokoliv (i člen sdružení), nicméně nesmí od nás čekat jakoukoliv podporu. To znamená, žadné mistrovství světa, žádné diplomy, žádné naše fanfilmy a přednášky, žádná technika a žádné materiály. Všechno si musíte udělat znovu sami, nebo donést vlastní.

Proč? Vše bylo vysvětleno na II. valné hromadě přímo na FF06, nicméně vím, že Vás tam plno chybělo. Celá věc se má tak.Celému Festivalu předchází půl roku příprav, do kterých patří i buzerace lidí a věcí a s tím nesouhlasíme. Ani na to nemá nikdo čas. (bodování stránek jestli mají dost bannerů, roznášení letáků o FF do obchodů, registrování názvu FitDance pro naše mistrovství apod.) Dostáváme neustále nevyhovující prostory a to i na mistrovství světa a jako sdružení jsme byli několikrát přímo Vaškem uraženi. Jelikož FF potřebuje nás, ale ne my je, nevidíme v pokračování linie žádné výhody a jsme schopni si zařídit vlastní týdenní skákací dovolenou sami.

- organizaci si vzal na sebe Sniper
- na požádání je k dispozici .doc dokument s Vaškomaily
- probírala se účast ostatních skupin na FF07klady/zápory
- probírala se účast na nové akci S-conu, popr. vlastní týdenní


IV - Nová grafika a logo

Byla vytvořena nová grafika sdružení, jednotná a reprezentativní (které se grafici nebojí)
- nepoužitelnost starého loga (šikmá šipka v barvách státní vlajky)
- nové logo, hlavičkový papír, vizitky, letáky, ID karty. náhled


V. - ODPADLÍK

Konečně vydáváme svůj vlastní časopis, čtvrtletník. Časopis je primárně určený členům, to už ví co je to DDR. Má 16 stránek, je k dispozici barevně pro členy, černobíle pro nečleny, elektronicky pro všechny. Zatím zdarma. Název je odPADlík proto,že je v něm zkratka PAD a proto, že je to slovo pro nás nadšence DDRka výstižné. Prozatím se skládá víceméně z trvale udržitelných rubrik jako kalendář, reportáž, 10nej, soutěž... v budoucnu rozšíříme.

Hledáme spoluautory článků a grafiky. Web adresa odpadlíka je tady
Všem byl rozdán Odpadlík č.1.


V. - Akce sdružení, hlídání za peníze

Akce sdružení už nejsou jen pro nás, ale najímají si nás firmy a různé akce jako např. United Isladns. Na takových akcích máme různé výhody pro ty, kteří se starají o program - peníze, nulové vstupné, občerstvení, trika apod. Ve chvíli, kdy se někdo takové akce s takovými výhodami účastní, musí to považovat za brigádu jako kteroukoliv jinou práci a podle toho se chovat.

To znamená: chodit včas, slušně a čistě oblečený, udržovat pořádek u stanoviště, dohlížet na bezpečnost stanoviště (ožralí, technika, první pomoc), zajistit si náhradní program v pípadě potíží, zajistit si všechny potřebné věci (v tomhle případě stačí jen kontaktovat vedení a všechno zajistíme) a spolupracovat s organizátory (někdy mají specielní přání). Pamatujte na to, že služba není jen o hlídání, jde připravit program - soutěže, turnaje, videa, ukázky.

Je důležité neděsit, ale lákat lidi. V případě že se lidé na pad bojí, ťape hlídací služba 1tlapky, aby nalákala lidi. Na prázdný pad bez toho co je čeká nepřijdou. Když je vyděsíme Pandemoniem, utečou.


VII. - DDMko

V současné chvíli jsme v DDMku díky NXovi 2x týdně. Středa a Pátek večer. Bohužel, NX tam chodí sám a tahá jen své vybavení. Pokud se nenajde ještě někdo, naše návštěvy zrušíme. To může znamenat ztrátu místa pro nás, nebo placení nájmu. Nikdo však není nucený, počítáme s variantou, že na to lidé nejsou. Nemusíte chodit pravidelně pořád, ale pokaždé to chce tak dva lidi minimálně. Pracuje se na technice, Sniper dodá počítač, disk je, sw je, čeká se na monitor. Jinak se DDMku libíme a chtějí nás tam.


VIII. - Články o DDR v PC časopisech

Krátký bod, hledáme někoho, kdo je schopný a ochotný psát o DDRku do technických časopisů. Teď konkrétně dva články do PC časopisů v rozsahu jedné A4ky s fotkami. Plánuje se článek od Snipera do časopisu ABC.


IX. - Předávání povinností vedení dalším lidem

Také krátký bod. Uvažuje se o způsobu předávání části našich povinností lidem ze sdružení, protože jsme k tomu často vyzývani a lidé na to jsou. Fórum i portál jsou k tomu dost nevyhovující. Zvažuje se vytvoření ToDo listu, html stránky.


Hlasování I. - Může být Feet of Fame 07 na Buďánce?
Většina hlasovala pro ANO
(předběžně 27. 7. 20070

Hlasování II. - Chceme vánoční Xuxacon 07?
Většina hlasovala pro ANO
(předběžně 26. - 27. 12)
 
< Předch.   Další >

Anketa

Hráli jste nějakou DDR hru? (originální od Konami)