Skip to content

Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color brick color
Procházíte:Domů arrow O Czech DDR arrow Zprávy od nás arrow Zápisy z valných hromad arrow 2007 - 01
2007 - 01 Tisk E-mail
Napsal Molik   
Úterý, 03 duben 2007

Porady se zúčastnili:
Trin, Cloud, Seqoy, Sniper, Sheila, Molik, Xsoft, Stsung, NX-306, Deirh, Ertai, Robot2037


I. Cil Czech DDR

Aneb kam se ma Czech DDR ubirat, jake maji byt dilci cile, co byste chteli zrealizovat... Pobavili jsme se o cílech Czech DDR. Každý přednesl svůj vlastní názor co kdo chce, pro jakou skupinu lidí a jak případně toho dosáhne. Dalo by se to shrnout do následující informace - na tomto cíli se všichni shodli:

Šířít povědomí o tom co je DDR, učit a šířit povědomí o tanečních simulátorech. Každý osobně se na tomto cílí podílí svým způsobem, který ho baví, v míře které mu vyhovuje a pro cílovou skupinu, která mu pro danou činnost vyhovuje.


II. Misto pro vase napady

(pokud chcete neco - COKOLIV realizovat, mate prostor. Muzete nadhodit co byste chteli v czech ddr udelat - akci, divadlo, nejakou sluzbu (web), vyrobit propagacni material (tutorial video), hru po ostatni, fanfilm .. ci cokoliv jineho. Muzeme to pak hodit na forum (ch-ch-ch), ci jinam, a pokud na danny ukol potrebujete zajemce, muzete je takto ziskat. Nebojte se udelat neco sami od sebe. Klidne se muze zapojit kdokoliv, nehraju si zde na clen/neclena, klidne at jakykoliv clovek, co ho ddr bavi, udela (pomuze) s nejakym napadem. Mate zde prostor se vyjadrit a realizovat. Zadny veci jako je "stare jadro", "akce sdruzeni/komunity" a tak. Proste pokud neco chcete udelat, muzete. My vam s tim pak jen vice ci mene pomuzeme.

Probráno FoF na Adviku.


III. dalsi klasika jako (strucne): pripravovane akce, ddr tour, odpadlik, ...

Odpadlik / DDR casopis - Doneslo se mi, ze lide nevi, jaka cilova skupina casopis cte. Cilovou skupinou meli byt jak "stari" DDRkari, tak uplne nove chycene duse, ktere ale o DDRku uz neco malo vi. Nicmene dve vydana cisla slavi uspech zatim hlavne u lidi, kteri jsou bud novi, nebo dokonce o DDR ani nevedeli. O nove cislo me pak zadaji kolegove nebo sousedi, coz je divne, ale neni to zas tak spatne. Musim proste vymyslet jen nejakou strategii, jak zaujmout take "stare" DDRkare. Kazdopadne, o casopis zajem je.


IV. misto pro vase dotazy
(nejlepe i s nejakym nastrelem reseni)
Poinformováno, dotazy probrány.


V. DDR trika 

Tricka si muze nechat udelat kdokoliv, nemusi se cekat na hromadnou objednavku. Pak ale nic nezarizuje sdruzeni (nevybira penize ani neuhani lidi a neprebira objednavku)  Prenechame kontakt na firmu i sablonu. Pri male objednavce se vsak musi pocitat s vysokou cenou - tak + 100 Kc na jedno triko, pokud to je min jak 20 ks.


VI. zahajeni celorepublikoveho prodeje ITGPC, ktereho se Czech DDR bude ucastnit

Poinformováno o ExCalu a spol. Dohodnuty zákaldy spolupráce ze strany členů a komunity okolo Czech DDR. Více najdete na fóru, nebo u vedoucího první veřejné propagace (NX-306).

Hlasování I. - Oficialni informacni kanal
Jaký informační kanál zvolit jako primární pro všechny?
Rozhodlo se pro DDR portál. (ddr.pocitac.com). Tento informační kanál je závazný a pokud jej někdo nečte, jedná se o jeho problem. Ostatní kanály, jako (informační) mail, icq, forum a další, totiž nemusí obsahovat všechy důležité informace nbo odkazy a ne. Proto byl zvolen primární (není možné replikovat všechny údaje a například vše nové každému posílat na icq).


Hlasování II. - Clen / donator 
Rozdeleni do techto dvou skupin a jestli (jak) by to mohlo v czech ddr fungovat?
Odsouhlasení "donátora" (člověka / orrganizace), který přispívá na Czech DDR sdružení - prošel.
Malé upozornění - donator není člen, takže pokud by někdo byl "pouze" donator, pak se na nej nemusí vztahovat výhody a závazky vyplívající ze členství.
Výsledek: ANO - mit oboji


Hlasování III. - Domena
Domena: mit ci nemit vlastni domenu pro czech ddr? (neco.cz). Pokud ano, pak nemam problem akci zrealizovat a prevest sem stavajici sluzby (jako portaly, forum, a ddr related veci), jen budu chtit 5 dalsich sluzeb, ktere by tu fungovali a nekdo se o ne staral. Zatim tak nejak portal a forum spravuji sam, ale nevadi mi, aby si nekdo/kdokoliv vymyslel a realizoval dalsi sluzbu spojenou s ddr. Dostane prava na ftp, sql a potrebne veci, nalinkovani a napojeni na stavajici veci. Otazka je, jestli opravdu domenu chcete kvuli jmenu a nebo mate i zajem na ni "neco" realizovat. Mam tak 2 napady, co by zde mohlo navic fungovat, otazka je jestli vas to taky napadne (samo od sebe) a nekdo je schopen se toho ujmout.
Výsledek: ANO - pokud se najde  5 sluzeb, pak by toto šlo realizovat.

Rezervované služby:
Fotogalerie - Deirth
eShop - NX-306
(další 3 čekají na vytvoření a "rozebrání")

 

Valná hromada trvala zhruba 3 hodiny. Pro příště byl vznesen návrh poinformovat dříve o připravovaném programu valné hromady.

Jan Smetana
3.4.2007 Praha

 
< Předch.   Další >

Anketa

Hráli jste nějakou DDR hru? (originální od Konami)